• Köp & sälj

    PRIVATPERSONER
    För privatpersoner kostar 5 rader 100:-, inkl. moms.
    För extra rader tillkommer 20:-/rad, inkl. moms.
    Vill du ha bild till din annons kostar det 125:- extra, inkl. moms.

    FÖRETAG
    För företag kostar 5 rader 200:-, exkl. moms.
    För extra rader tillkommer 40:-/rad, exkl. moms.
    Vill du ha bild till din annons kostar det 200:- extra, exkl. moms.
    OBS, logotyper tillåts inte under Köp och Sälj.

    Som företag räknas du som driver affärsverksamhet i någon form.

    Vi behöver ha din annons hos oss kl. 16.00 senast tre arbetsdagar
    innan du vill ha den publicerad i tidningen.

    Utan extra kostnad kan du få din annons publicerad ytterligare en gång
    i samma eller någon av våra andra tidningar inom en vecka.

  • Adress

    Kungälvs-Posten
    Box 523
    442 15 Kungälv

    Besöksadress:
    Nytorget 1
    Besökstider: måndag-fredag 10-15
    Telefontid: måndag – fredag 8-15
    Telefon: 0303-20 68 00
    redaktion@kungalvsposten.se

    Utebliven tidning:
    Kontakta VTD 031 – 80 94 30
    måndag till fredag 7–15.30
    helger, mejla till: kundtjanst@vtd.se

  • Redaktion

    Chefredaktör: Karin Henriksson
    0303-20 68 20
    karin.henriksson@kungalvsposten.se

    Katarina Berg
    0303-20 68 28
    katarina.berg@kungalvsposten.se

    Catrin Hansson
    0303-20 68 21
    catrin.hansson@kungalvsposten.se

    Anna Hedlund
    0303-20 68 23
    anna.hedlund@kungalvsposten.se

    Sportredaktion
    sporten@otv.se
    martin.bjorklund@otv.se

  • Annonsavdelning

    Säljchef :
    Catrinhe Fagergren
    0303-20 68 10
    catrinhe.fagergren@otv.se

  • Kundtjänst

  • Bilagor & reklam